Banka Temizliği

anka temizliği, temizlik hizmetleri arasında, barındırdığı uygulama riskleri nedeniyle en zor hizmetlerden biridir.


Temizlikte özel koşullar içeren personellerin güvenilirliğinden emin olunması ve uzun süre aynı firmada çalışmış uzman personel niteliği kazanmış olması gerekmektedir. Bankalar ve diğer finans kuruluşları, insan sirkülasyonun fazla olduğu işletmeler arasında olduğundan günlük ve haftalık olarak düzenli temizlik hizmeti ihtiyacı olan yerledir.


Bankaların temizliği güvenlik nedeniyle ekstra önlemlerin alınmasıyla yapılmalıdır. Bu güvenlik hassasiyetinin farkında olan firmamız, banka temizliğinde görev alacak personellerini özel olarak araştırmalardan geçirmiştir.


Bankaların temizliği hafta içi, hafta sonu, mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında olmak üzere sizlerin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Temizlik konusunda personelimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik kimyasalları kullanarak sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamları sağlamaktadır.


Banka temizliğindeki hizmetlerimizin yapılma şekli şöyledir;
Banka içinde bulunan çöp kutuları ve yerlerdeki çöpler toplanır. Çöp kutularının içleri hijyenik çöp poşetleriyle değiştirilir. Çöp toplama işleminin ardından eşyaların tozlarının alınması başlar.


Toz alma işlemi genel temizlik prensibi olarak üst katlardan başlayarak aşağı katlara doğru inerek yapılır. Bu şekilde dolap, sehpa, koltuk, masa vb. yerlerin tozları uygun temizleyici malzemelerle yapılması sağlanır. Ayrıca fotokopi, fax ve bilgisayar gibi elektronik cihazlarında temizliği yapılırken hassas kurallar uygulanır.


En son olarak zemin temizliği yapılarak işlem gerçekleşmiş olur. Tuvalet ve banyo gibi enfeksiyon riski fazla olan alanlar dezenfektan özellikli maddeler ile temizlenir. Bu bölgelerde kullanılan malzemeler diğer alanlarda kesinlikle kullanılmazlar.
Banka temizliğinde, haftalık temizlikte yapılan uygulamalar,
günlük temizlik hizmetimizle aynı şekilde tekrarlanır. Ek olarak kapılar silinir, ofis tavan ve duvarlarda örümcek ağı kontrolü yapılır.


İç ve dış cam temizliği yapılır. Yangın söndürme cihazları, duvarlarda bulunan pano ve resim çerçevelerinin temizliği yapılır. Gerekiyorsa özellikle yaz aylarında sinek oluşumunu engellemek amacıyla çöp kovaları ilaçlanarak yöneticilerimizin kontrolü için onay alınır.

 

Banka temizliğinde, güvenilir personellerimizle, iş ahlakı ve disiplinimizle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız sağladığımız fiyat avantajlarıyla da tercih edilme nedenlerini güçlendirmektedir. Banka şubeniz için yapılacak tüm çalışmalar, anlaşma koşullarda profesyonel olarak verilir. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde işimizin en iyi sonucu vermesi garanti edilir.


Banka temizliğinde, dikkat gerektiren, titiz uygulamalarla, iş yerinizi güvenle teslim edebileceğiniz sağlıklı, hijyenik ve temiz bir hizmet alabileceğiniz firma olarak taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Hemen Teklif İsteyin!

Teklif almak için bize ulaşabilir, en kısa sürede temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz, size özel temizlik fiyatlarını öğrenmek için hemen teklif isteyin, Temizlikyolu.com ayrıcalığı ile hizmet almanın keyfini tadın!

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon