İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası daire temizliklerinde buhar ve dezenfektan uygulamaları ile daha hijyenik, daha temiz mekanlara sahip olunur. İnşaat sonrası ofis temizliklerinde de buharın ve dezenfektanın önemi büyüktür. Yanı sıra kalıcı bazı hijyen formülleri uygulamakta fayda vardır. Uygulama aralıklarındaki zaman sürecine dikkat edilmeli, ara çok açılmamalıdır.

İnşaat Temizliği Şirketleri, içerdiği yüzey çeşitliliği açısından (alüminyum, seramik, alçı, çelik, ahşap, mermer, pvc, her tür kaplama) uygulama öncesi korku yaratabilir. Bu durum iş öncesi fizibiliteleri ve daha önceden inşaat sonrası temizlik personellerine verilen eğitimler ile giderilir.

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi; firmamız inşaat sonu temizlik alanında faaliyet gösterirken dezenfeksiyon uygulamasını da beraberinde yürütmektedir. Bu alanda en fazla dikkat edilecek konu hijyenin oluşmasıdır. Tadilat ve inşaat çalışmaları sırasında mutlak oluşmuş bakteri yığını kaçınılmazdır. Cam çerçeve detaylarından, banyo, derz arası, klozet kıvrımlarına dek bir yığın  bakteri önleme programları uygulanır. İnşaat sonu ev temizliği, inşaat sonu ofis temizliği, inşaat sonrası okul temizliği, inşaat sonrası cafe restoran temizliği, inşaat sonrası villa temizliği hiç fark etmez, durum hepsi için aynıdır. Hijyen adımları takip edilmeli, temizlik bakteri gidermeye yönelik olmalıdır.

İnşaat sonu temizlik firması; inşaat sonu temizlik işlerinde çalışacak personellerin sıradan temizlik işlerinden farklı olarak bir yığın eğitimden geçmesi gerekir. Bu iş öyle sıradan temizlik işi yapan kimselerin başaracağı bir iş olmayıp verdiği zararlar daha fazla olabilir. İnşaat sonu kum ve sıvalara ayrıca dikkat etmek, hatta temizlik öncesi ortadan kaldırmak en büyük nüanstır. Bu konu temizlik firmalarının en fazla dikkat etmesi gereken hususlardan biridir.

Hemen Teklif İsteyin!

Teklif almak için bize ulaşabilir, en kısa sürede temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz, size özel temizlik fiyatlarını öğrenmek için hemen teklif isteyin, Temizlikyolu.com ayrıcalığı ile hizmet almanın keyfini tadın!

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon