Ofis Temizliği

ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti işleyiştedir. İçerik olarak dış cephe cam temizlik hizmeti, koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, ofis dezenfeksiyonu gibi işlemler mevcuttur.Temizlikyolu Firması , ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizliği hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasına da dikkat etmektedir.temizlikyolu.com personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder.

 

Genel Ofis Temizlik Programları

Ayda bir defa cam temizliği

Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün)

Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün)

Ek ofis personeli, gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir.

Ofis Sunum personeli, gün içi çay ve temizlik işlerini yürüten kişidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

  1. Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs)
  2. Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
  3. Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
  4. Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgelerine ve  geçmiş referanslarına dikkat edilir. Uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenir. Firmamız ofis temizliği olarak geçmişten bugüne yerleşen başlıca imajımız dip köşe derinlemesine ofis temizliğidir. Bu nedenle hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gerçekten çok hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 25 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli formülüne sahiplik Firma yöneticilerine başka bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Firmamız İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş ofis içi temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli ofis temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir. 

Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven

temizlikyolu.com olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları; buharlı ofis temizliği,  ofis halısı yıkama, ofis koltuk temizliği, ofis cam temizliği, ofis dış cephe temizliği, ofis zemin temizliği, inşaat sonu ofis temizliği,  mermer cila, ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Işıl Işıl Ofisler

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır.  Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamalarında çeşit fazlalığı rahatlatıcıdır. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Akşam Ofis Temizliği

Parttime Ofis temizliği adı altında hafta içi 4 gün hafta sonu 1 yarım gün zamanlaması ile çalışılır.

Hafta sonu Ofis Temizliği

Parttime temizlik hizmetine ilave olarak yada özgün hafta sonu temizliklerindeki kaliteyi öne çıkaran ana hizmet uygulamasıdır.

Aylık Ofis Temizliği

Firmaların ve her türlü ofislerin ayda bir yapılması gereken aydınlatma temizlikleri, duvar yüzey temizlikleri, masa altı, örümceklerin alınması gibi bir yığın detaylı temizlik programını içerir.

 

Hemen Teklif İsteyin!

Teklif almak için bize ulaşabilir, en kısa sürede temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz, size özel temizlik fiyatlarını öğrenmek için hemen teklif isteyin, Temizlikyolu.com ayrıcalığı ile hizmet almanın keyfini tadın!

whatspapp_icon hemenara_icon mail_icon
mail-icon mobilephone-icon whatsapp-icon sabittelefon